sobota, 1 lutego 2014

Ścianka

Jest u nas w domu taka mała ścianka, której potencjał ostatnio mi się ujawnił.

 
Nigdy nie zwracałam na nią zbytniej uwagi, aż tu nagle EUREKA! Na święta dostałam małą graficzkę od mojej koleżanki Asi. Śliczny linorytowy reniferek, który zdecydowanie zasługiwał na ramkę i kawałek ściany. Do tego postanowiłam dołączyć stojące na szafce w sypialni zdjęcia dziadka, na którym wygląda jak filmowy amant z czasów Casablanki. I tak powstała mała galeryjka.


Ramka dla reniferka przeszła mały make over, bo koniecznie musiała być biała, a dziadkowe zdjęcie dostało standardową, ale nowiutką czarną rameczkę. Myślę, że na tym nie poprzestanę, bo pomysł wieszania na ścianach bardzo mi się spodobał. Już mam jeden mały pomysł do sypialni. Ale o tym innym razem.
 

Pozdrawiam Was ciepło.


2 komentarze:

  1. Bardzo fajnie prezentują te ramki na ścianie. Super, że jedna jest biała, a druga czarna, przez to jest ciekawiej i bardziej kontrastowo :). Miłej soboty i niedzieli :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszę się, że podoba Ci się mój pomysł. Chciałam, żeby było różnorodnie, niestety ścianka mała więc nie poszaleję już z formami, ale i tak jest dobrze. Choć coś mi się wydaje, że na tym nie poprzestanę ;)

      Usuń

Dziękuję! Ogromnie cieszy mnie każde Wasze słowo :)