czwartek, 23 stycznia 2014

Nowe...

Mogłabym się tu teraz rozpisać nad zakończeniem starego roku. Jak rzeczywistość przytłoczyła i przyćmiła świąteczny czas i noworoczną zabawę. Mogłabym, ale chyba nie o to chodzi. Przyszło nowe. Rok się skończył, problemy powoli się rozwiążą, a rozmyślanie to już stare dzieje.
Pisanie bloga zeszło trochę na dalszy plan, ale w domu dużo się dzieje. Mamy z Ł. całą listę noworocznych postanowień i mamy zamiar je powoli realizować.
Kilka dni temu kupiliśmy w Ikei nową szafkę pod telewizor. Stara też jest całkiem nowym nabytkiem, ale od kiedy zobaczyłam w GC Style salon Kasi (Mój dom - Moje miejsce) nie mogłam przestać myśleć o zmianie aranżacji pod TV. Na szczęście tak się super złożyło, że znaleźliśmy doskonałe zastosowanie dla obecnej szafki, a pod telewizor kupiliśmy Ikeowy Expedit.


Na razie jeszcze bez wypełniaczy i lekko zasłonięta przez choinkę, ale cieszy:) No i dwa punkty planu noworocznego prawie zaliczone. Nowa szafka wymaga jeszcze trochę pracy, co oczywiście pokażę, no i stara też czeka na wypełnienie przedmiotami zgodnie z przeznaczeniem.


Pozdrawiam

2 komentarze:

  1. Witaj Pati! Fajna szafka, daje mnóstwo możliwości :) można różne fajne rzeczy w nią wsadzać i zmieniać jej wygląd :) Mam nadzieję, że kłopoty o których napomykasz się skończyły i zaczął się już ten dobry czas :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Domi:) Szafka jest fantastyczna i właśnie odkrywam jej możliwości. Kłopoty potrzebują czasu, ale się nie poddaję:)

      Usuń

Dziękuję! Ogromnie cieszy mnie każde Wasze słowo :)